posádka

 

Mladá, síce nie príliž hudobne talentovaná kapela, ale za to s názorom, má za sebou za päť rokov svojej existencie už niekoľko koncertov. V duchu hesla "Lepšie dvakrát vidieť, ako raz počuť", neustále udivuje svojich fanúšikov na celom svete.
Tak preto: Ak stojíte, držte sa... rytmu!

Jožo Garáž

Vysoko ctižiadostivý gitarista, ktorý v 17. rokoch vedel zahrať už niekoľko akordov. Jeho hlasový rozsah zodpovedá jeho inteligencii. Je líder napriek tomu, že nemá žiadne vodcovské schopnosti. Málokto vie, že jeho pravé meno nie je Jožo Garáž. Toto „umelecké" meno si v kapele doslova vydupal, mysliac si, že je vkusné.

Ing. Pičus

Samozvaný kapelník. Podľa zákulisných informácii ide o muža bez akéhokoľvek talentu a charakteru s občasnými zábleskami charizmy. Svojou povahou a správaním neustále vytvára dusnú atmosféru, čím ostatných členov skupiny mimoriadne stresuje. Jeho prednosťou sú zákulisné hry a manipulácia, vďaka ktorým odolal už niekoľkým pokusom o vyhodenie z kapely.

fizel

Gorila, prezývaný Fízel

Srdce kapely s výraznou arytmiou. Jeho prezývka – Fízel – je opradená množstvami legiend a povier a ostatní členovia kapely vedú medzi sebou nekonečné debaty o tom, kto tento muž vlastne je. Samozrejme, iba v jeho neprítomnosti...

rakva

DJ Rakva

Rukojemník kapely. Dôvod, prečo sa zúčastňuje vystúpení tohto hudobného telesa, je, že všetci členovia naňho už vedia príliš veľa. Jedinou jeho podmienkou na účinkovanie v kapele bolo, aby sa nikto nikdy nedozvedel, že jeho skutočné meno je DJ Škrupo.

Clif Rif prezývaný Vanilla

Šedá eminencia hudobného priemyslu. V skutočnosti to bol on kto založil, produkoval a komponoval pre neslávne slávnu skupinu Milli Vanilli. Ku kapele Trolejboys sa pridal po prečitaní si ich inzerátu na internetovom fóre na tému “význam barbiturátov v čase bankrotu“ znenia : Hľadáme priemerného organistu s nadpriemerným hudobným cítením a vkusom.

vladimir sycak

Vladimír Syčák

Táto známa a rozporuplná osobnosť hudobného showbiznisu sa dostala do kapely naozaj zvláštnym spôsobom. Vraj ho členovia kapely na spoločnej prechádzke lesom (to že by sa mohli spolu prechádzať a navyše lesom sa však zdá byť veľmi sporný bod tejto legendy) našli ako sa váľal po zemi a syčal na svrčky za to že sa vraj „ nedržia rytmu“. Chlapci okamžite pochopili že toto je ich človek a prijali ho medzi seba. To že počas ich spoločného hrania neustále syčí prehliadajú s nadhľadom a zvykli si na to.

Bighead

Nesmierne dotieravý a paradoxne jediný talentovaný člen kapely. Saxofonista, ktorý sa dostal do kapely doslova počas neprítomnosti ostatných členov. Každému z členov osve tvrdil, že ho do kapely prijal ten, ktorý pri rozhovore práve nebol. Keďže ostatní členovia kapely medzi sebou takmer nekomunikujú, darí sa mu túto lesť vyžívať doteraz. Otázkou zostáva, dokedy...

Jozef Novák, prezývaný herečka

Muž mnohých tvári, no veľmi priateľskej povahy. Jeho srdečnosť a úprimnosť je taká prenikavá, až sa napokon všetci členovia kapely zhodli (traduje sa, že je to prvá a pravdepodobne aj posledná vec, na ktorej sa im podarilo zhodnúť), že klame!

Ivan, prezývaný Lepidlo

Vyštudovaný a vo vysokých kruhoch uznávaný chemik. Je to on, kto vymyslel farebné lepiace papieriky, s ktorými sa dnes môžeme stretnúť v každej kancelárii. Tento nápad mu však ukradol istý kanadský kňaz, ktorý na tom nesmierne zbohatol. Lepidla to znechutilo, vzdal sa chémie, ktorú považoval za svoje poslanie, a zamestnal sa na pumpe. Svoju frustráciu sa napriek nedostatku talentu snaží potláčať pôsobením v kapele, dúfajúc, že sa naňho niečo nalepí.

DJ Funny

Kontroverzný a cieľavedomý umelec so sebadeštruktívnymi sklonmi, ktoré sa prejavujú navonok v pravidelných cykloch v podobe rôznych „umeleckých“ počinov. Bývalý obchodník so zábavnou pyrotechnikou a so záľubou v prevlekoch. Bol to napokon on, kto inšpiroval ostatných, keď si vypočul ich hudobnú produkciu a vyhlásil: „Hoši, žijeme jen jednou!“ Nikto presne nevedel, čo tým vlastne myslel...

Neoddeliteľnou súčasťou posádky sú aj ľudia, ktorí nezištne a hlavne kreatívne pomáhajú s chodom tohto vesmírneho telesa: (Lucia, Didi, Jančina, Kubo, Brody, Mreky, Smash). A samozrejme všetci tí, ktorí chodia na koncerty - inými slovami "fanúškovia".