posádka

Trolejboys

 

Jožo Garáž

Vysoko ctižiadostivý gitarista, ktorý v 17. rokoch vedel zahrať už niekoľko akordov. Jeho hlasový rozsah zodpovedá jeho inteligencii. Je líder napriek tomu, že nemá žiadne vodcovské schopnosti. Málokto vie, že jeho pravé meno nie je Jožo Garáž. Toto „umelecké" meno si v kapele doslova vydupal, mysliac si, že je vkusné.

 

Ing. Pičus

Samozvaný kapelník. Podľa zákulisných informácii ide o muža bez akéhokoľvek talentu a charakteru s občasnými zábleskami charizmy. Svojou povahou a správaním neustále vytvára dusnú atmosféru, čím ostatných členov skupiny mimoriadne stresuje. Jeho prednosťou sú zákulisné hry a manipulácia, vďaka ktorým odolal už niekoľkým pokusom o vyhodenie z kapely.

 

fizel

Gorila, prezývaný Fízel

Srdce kapely s výraznou arytmiou. Jeho prezývka Fízel  je opradená množstvami legiend a povier a ostatní členovia kapely vedú medzi sebou nekonečné debaty o tom, kto tento muž vlastne je. Samozrejme, iba v jeho neprítomnosti...

 

rakva Dj Rakva

Rukojemník kapely. Dôvod, prečo sa zúčastňuje vystúpení tohto hudobného telesa, je, že všetci členovia naňho vedia až príliš veľa. Jedinou jeho podmienkou na účinkovanie v kapele bolo, aby sa nikto nikdy nedozvedel, že jeho skutočné meno je DJ Škrupo.

 

 

Clif Rif prezývaný Vanilla

Šedá eminencia hudobného priemyslu. V skutočnosti to bol on kto založil, produkoval a komponoval pre neslávne slávnu skupinu Milli Vanilli. Ku kapele Trolejboys sa pridal po prečitaní si ich inzerátu na internetovom fóre na tému “význam barbiturátov v čase bankrotu“ znenia : Hľadáme priemerného organistu s nadpriemerným hudobným cítením a vkusom.