Zrkadlový Haj 18.10. 2013

Po takmer šiestich rokoch od založenia, sa skupina rozhodla zúčastniť charitatívneho koncertu s ušlachtilou myšlienkou na záchranu trolejbusov v hlavnom meste. Samozrejme za peniaze...

In the depo…2013

Trolejboys su v jednom kole. Koncerty, nahravanie a v neposlednom rade aj fotenie...

Gavalier Zemianské sady 21.8. 2013

Je veľkým potešením pre skupinu Trolejboys, keď sa môže zúčastniť príjemného festivalu organizovaného spriateleným Slobodným vinárstvom. Parádna akcia! Parádne víno!

Grapefest 10.8. 2013

To, čo sa zdalo byť ešte pred pár rokmi ako utópia, sa odbitím polnoci premenilo na splnený sen a Trolejboys vystúpili na veľkom festivale pred rozvášnený dav. Chlapci dostáli svojej povesti a ich výkon rezonoval v ušiach všetkých zúčastnených ešte poriadne dlho. Sláva je neodvratná!

Žákovic open 24.7. 2013

Festivalovu sezónu zahájili chlapci vo veľkom štýle a pred zaplneným areálom zahrali svoj rezký repertuár. Davy doslova odpadávali, aj keď treba podotknúť, že horúčavy tohto letného dňa dosahovali svoje maximá...

Hudba mesta – Júl 2013

Uprostred premávky a horúceho leta sa skupina Trolejboys rozhodla ohroziť verejnú dopravu a vystúpiť so svojou kontroverznou piesňou "Nemôžeš". Bola to súčasť doku-punkového cyklu "Hudba mesta".

Krst albumu “Pod prúdom” Batelier 6.6. 2013

Po dlhom čakaní sa fanúšikovia konečne dočkali a svojou veľkolepou show Trolejboys vystrelili svoj debutový album na obežnú dráhu hudobného priemyslu. Krstný akt vykonalo Jeho Urodzenie Martin Revický a na koncerte vystúpili všetci tí, ktorí sa podielali na tvorbe tohto dnes už legendárneho albumu.

Demovnica Live 30.06.2013

Po úspešnom vydaní debutového albumu sa na túto mladú skupinu doslova vyrojila záplava ponúk na rôzne spoločenské podujatia a pohrebné slávnosti, ale chlapci sa nenechali zlákať vábivým mamonom a zúčastnili sa podujatia začínajúcich kapiel. Na túto príležitosť si nechali sávnostne narásť šarmatné plnofúzy, aby zvýraznili svoju mužnosť..

Očko Unplugged 19.12. 2012

Počas nahrávania albumu si chlapci odskočili do neďalekého Očka na spomienkovú akciu venovanú zosnulému spevákovi Nirvany. A v duchu hesla: "Kurt tu bude furt!" sa nenechali zahanbiť a ukázali, že nielen bustrom a efektami je kapela živá...

Nahrávanie albumu “Pod prúdom” 2012-2013

Po takmer ročnom nahrávaní, ktoré napriek nepriazni osudu, kedy sa štúdio Konečná muselo trikrát sťahovať, nakoniec chlapci predsalen vydali svoj dlhoočakávaný debutový album. A týmto sa toto hudobné teleso známe v úzkych kruhoch pod menom Trolejboys dostáva na hudobnú mapu a chystá sa v najbližšom období zanechať na nej hlbokú stopu.

Lodenica 27.8. 2011

Je skutočne vzácnosťou, keď skupina Trolejboys poctí svojou hudobnou produkciou vykročenie dvoch mladých ľudí na spoločnú cestu. Ale v tomto prípade urobili výnimku, keďže išlo o rodinného príslušníka člena kapely. Veľa šťastia Tomáš a Saša!

Retro Bar Jasná 11.02.2012

Keďže územie Bratislavy môže táto skromná skupina pokojne označiť za dobyté, rozhodla sa, že bude šíriť svoje vízie aj do vyššie položených miest. Svojimi minimalistickými kostýmami doslova šokovali obyvateľov Hotela Liptov. Až postupom času, pri vskutku oduševnenom výkone chlapcov, niektorí návštevníci pochopili o čo im ide. Záver koncertu bol doslova triumfálny - raz darmo - chlapci sa vedia odviazať!

Hradišťské Vábenie 20.08. 2011

Hoc je dnes bubeník tohto hudobného telesa svojou prezývkou osobne zodpovedný za vládnu krízu, neváhal a podporil mladý nádejne sa rozbiehajúci festival "Hradišské vábenie". Samozrejme, že na jeho skrotenie, bolo nutné násilie, ale ani to nezabránilo tomu, aby T'oys očarili a s militantnou presnosťou odohrali skvelý koncert, ktorý v publiku zanechal hlboký dojem (aspoň jedna pani pri bráne tak vravela).

DUNAJ 29.07. 2011

"Makať na sebe"...presne s týmto heslom a zodpovednosťou im vlastnou pristúpili Trolejboysári k ďalšiemu konceptuálnemu koncertu. Treba dodať, že s tým makaním na sebe to tentokrát trocha prehnali, ale fanúšikovia napriek tomu ich úsilie ocenili a Trofláci sa razom zaradili medzi vyhladávany artikel na našom trhu.

Chochmes 18.12. 2010

Trolejboys vystupujú prvý krát medzi ostrieľanými slovenskými skupinami a treba povedať, že dôstojne.

Batelier 16.10. 2010

Hovorí sa, že im za toto vystúpenie nikto nezaplatil, tak nechceli, aby ich bolo poznať.

Polder 11.9. 2010

Rozlúčiť s letom sa Trolejáci rozhodli štýlovo pod holým mesačným nebom na hrádzi. Hralo sa až do rána, hoc tam už skoro nikto nebol.

Návrat na zem 26.6. 2010

Obrovské úsile vynaložené do tohto konceptuálne najprepracovanejšieho vystúpenia, po ktorom vyšli v našich periodikách oslavné ódy na túto skromnú skupinu, sa museli jej členovia zamyslieť nad svojim ďalším pôsobením na hudobnej scéne, pretože ako už bývalo zvykom na tomto kultúrnom vklade opäť prerobili. Raz darmo, fanúšikovia sú svine.

Jelka 2009

Po minuloročnom úspešnom vystúpení sa skupina vracia na miesto činu, kde tentoraz dokázala zaujať nielen miestnych štamgastov, ale aj okolopostávajúcú druběž.

U očka 17.10. 2009

Už o necelého pol roka sa kapela vracia na scénu v plnej sile a predvedie svoj rozmanitý repertuár. Koncertu sa zúčastnili mnohí hostia, medzi ktorými najviac zaujal Dj funny, ktorý stihol v rekordne krátkom čase uraziť všetkých prítomných divákov, tak ako to len on vie..

U očka 15.5. 2009

Tento ojedinelý výstup bez príkras efektov - ľudovo nazývané "anplakt", konajúci sa na počesť jubliea jedného z členov kapely sa skončil fiaskom a ani šarmantné farebné plášte na tom nič nezmenili.

U očka 13.3. 2009

Chapci od Trolejú sa tentokrát predviedli nielen ako skvelí muzikanti, ale aj ako vizionári, keď celý koncert sa niesol v duchu jadrového útoku na našu matičku Zem. Samozrejme, koho zavoláš?

Podbranč august 2008

Na tomto obnovenom legendárnom festivale vystúpili T-boys už neomylne ako hlavné hviezdy večera na samom konci nabitého line-upu. Na veľké nešťastie však prišli na rad až okolo druhej hodiny ráno, čo malo za následok miernu indispozíciu niektorých členov skupiny. Dokázali však, že sú to profesionáli a rovnako indisponované publikum si nič nevšimlo.

Jelka júl 2008

Na spestrenie už tak nabitého letného programu, sa chlapci rozhodli zúčastniť festivalu v Jelke pod záštitou Veľkého Mikésza. Výťažok z koncertu bol venovaný alkoholickým obetiam splavu malého Dunaja.

Ciganizacia 14.9. 2008

Na počesť syna Tadeka našej dvornej maskérky a kostymérky Diany sme sa rozhodli predniesť náš stále rozširujúci sa repertuár. Úspešne.

In studio 12.7. 2008

Uprostred horúceho leta sa jadro skupiny zatvorilo v štúdiu, aby položilo základ novopripravovaného albumu. Neúspešne.

Randal 22. 5. 2008

Spoločne so spriaznenými kapelami Transylvánske obedy a Autodrom vystúpili chlapci od Trolejú poprvýkrát na veľkom pódiu. Treba povedať, že túto neľahkú úlohu zvládli a práve tu položili základ tradície svojich pompéznych show vrátane animácií a iných rušičov pozorného vnímania obecenstva. Bohužiaľ pre nich, si položili latku tak vysoko, že sa stali obeťami svojich vlastných fanúšikov, ktorí sú už natoľko rozmaznaní, že o nič menej veľkolepé viac nestoja.

Astorka 22.12.2007

Prvý oficiálny koncert za učasti asi 50-ky najbližších kamarátov. Vystúpili na ňom dnes už s neexistujúcou skupinou Ficovia. Začiatky to boli skromné, ale Pofo čapoval pivo a Revo spravil zvuk...Ach to boli časy!!